+380 (96) 47... показати
Повітроохолоджувач (Випарник, Испаритель) DD 2.4 /311A (DT=7K; Те=-7С) ламель 6мм (Ø12мм Ø19мм)
Повітроохолоджувач (Випарник, Испаритель) DD 2.4 /311A (DT=7K; Те=-7С) ламель 6мм (Ø12мм Ø19мм) ##от компании## ГалПромХолод - ##фото## 1

Повітроохолоджувач (Випарник, Испаритель) DD 2.4 /311A (DT=7K; Те=-7С) ламель 6мм (Ø12мм Ø19мм)

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
16 399 ₴
В наявності
Код: DD 2.4/311

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Транспортна компанія
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Контактна інформація
Телефони
+380 (96) 47... показати
Адреса
79060, Украина, Львовская обл., Львов, 79060, м. Львів, вул. Трускавецька 50 на мапі

Опис

Випарник - теплообмінний апарат, в якому здійснюється процес фазового переходу рідкого теплоносія в пароподібний і газоподібний стан за рахунок підведення від більш гарячого теплоносія. Таким гарячим теплоносієм зазвичай є вода, повітря, розсіл або газоподібні, рідкі або тверді технологічні продукти. Коли процес фазового переходу відбувається на поверхні рідини, то це називається випаровуванням. Якщо процес відбувається на всій глибині рідини з утворенням парових бульбашок, то це називається кипінням. Фазовий перехід може відбуватися як з однорідною рідиною, так і з сумішшю рідких компонентів. Випарники розрізняються за характером відбуваються в них процесів, а також за їх призначенням, і вони при цьому зазвичай мають свої назви.

У испарителях, використовуваних в холодильних машинах, рідкий холодильний агент під тиском після регулюючого вентиля (дроселя) кипить з пониженням тиску, і пара, що утворюється в випарнику, відсмоктується компресором.

За характером охолоджувальної середовища випарники, використовувані в холодильних машинах, можна розділити на наступні групи:

    випарники для охолодження рідких холодоносіїв і технологічних продуктів,

    випарники для охолодження повітря і різних газоподібних продуктів,

    випарники для охолодження твердих продуктів,

    випарники-конденсатори.

Залежно від умов циркуляції охолоджувальної рідини розрізняють випарники із закритою системою циркуляції, що прокачується насосом: кожухотрубні і кожухозмеевіковие; і з відкритим рівнем охолоджувальної рідини, циркуляція якої створюється мішалкою: випарники вертикально-трубні і панельні. За характером заповнення холодильним агентом існують випарники затоплення і незатопленние. До останніх відносяться зрошувальні, кожухотрубні з кипінням в трубах і змієвикові з верхньою подачею рідини.

Характеристики

Код товару
DD 2.4/311
Країна виробництва
Китай
Гарантийный срок
12 мес
Тип комплектующего
DD